FK Primus Příbor

www.fkprimuspribor.cz

1. Brigáda

1. Brigáda 2020

Jak někteří z Vás, kteří jste se účastnili Valné hromady víte, zazněl zde názor, že pro klub je třeba dělat i něco navíc než jen platit členské příspěvky. Tento názor prezentoval nejhlasitěji pan Martin Busek a setkal se s velkým ohlasem. Ujal se dobrovolně organizace a za podpory trenérů a především mužů se uskutečnila 29.2.2020 první brigáda na hřišti. Vzhledem k tomu, že práce je vždy dostatek a každé šikovné ruce se hodí, budou následovat další termíny a zde by jsme se chtěli obrátit i na Vás rodiče našich ratolestí a budeme rádi za každou pomocnou ruku. Termíny upřesníme dopředu. V případě dotazů se prosím obracejte na Petra Fischera případně na pana Buska, který je hlavním koordinátorem.

Rovněž připojujeme pár fotek.

Žádné nadcházející události.

Posledních 30 dnů: 218 | Posledních 7 dnů: 56 | Poslední den: 3